Участь представника ОНАЗ ім. О.С. Попова у регіональному семінарі Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ)  «Національні стратегії цифрової трансформації»

Участь представника ОНАЗ ім. О.С. Попова у регіональному семінарі Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) «Національні стратегії цифрової трансформації»

У період з 27 по 30 серпня 2018 року, проректор з наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Каптур В.А. був відряджений до Киргизької Республіки з метою участі у регіональному семінарі МСЕ «Національні стратегії цифрової трансформації».

Як експерт Міжнародного союзу електроз’язку представник Академії представив на семінарі дві доповіді:

  • «Модель виробничого IT-університету, як елемент моделі потрійної спіралі в умовах цифрової трансформації»;

  • «Блокування небажаного контенту: моральні, юридичні, технічні та економічні аспекти».

Крім того, він очолив сесію «Безпека та  довіра при використанні ІКТ» та круглий стіл за темою: «Ключові фактори успіху держав в епоху цифровізації», під час якого було підготовлено проект висновків та рекомендацій семінару.

Доповіді представника Академії викликали жваву зацікавленість з боку учасників семінару. Було досягнуто домовленостей, щодо започаткування співпраці із Всесвітнім банком, а також поглиблення співпраці із Міжнародним союзом електрозв’язку.

иллюстрация [object object] Участь представника ОНАЗ ім. О.С. Попова у регіональному семінарі Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ)  «Національні стратегії цифрової трансформації»