«Сріблястий шов Патона» – до 100-річчя від дня народження видатного вченого Б.Є. Патона (27.11.2018)

«Від зародження ідеї до металу»

Б.Патон

28 листопада 2018 року в читальному залі бібілотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова відбувся вечір-лекція, присвячений 100-річчю від дня народження Бориса Євгеновича Патона, українського вченого у галузі електрозварювання, металургії і технології металів, професора, доктора технічних наук, президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварки ім. Є.О. Патона.

Вчений і академік відомий всьому світу завдяки винаходам, що допомагають проводити зварку під водою, у космосі та в організмі людини. Б.Є. Патон є автором понад 400 винаходів, 1000 публікацій та 20 монографій.

На заході були присутні студенти І-ІІІ курсів ННІ ІКПІ, викладачі та співробітники бібліотеки.

фото4 [object object] «Сріблястий шов Патона» – до 100-річчя від дня народження видатного вченого  Б.Є. Патона (27.11.2018)         4

Перед слухачами зі вступним словом виступила зав. бібліотеки О.Л. Грищенко;

фото 1 [object object] «Сріблястий шов Патона» – до 100-річчя від дня народження видатного вченого  Б.Є. Патона (27.11.2018)          1 3

про життєвий та науковий шлях вченого розповіла провідний бібліотекар Т.С. Сокотуха.

фото2 [object object] «Сріблястий шов Патона» – до 100-річчя від дня народження видатного вченого  Б.Є. Патона (27.11.2018)         2

На захід був запрошений гість – к.т.н., доцент каф. Теорії електричного зв’язку   та метрології ім. А.Г. Зюко П.П. Селіванов, який присвятив свою промову знаменній даті – 100-річчю Національної академії наук України, яка відсвяткувала свій ювілей 27 листопада 2018 р. Він провів паралель між минулим і сучасним, графічно відслідкував історію розвитку НАН України, починаючи з 1918 року до сьогодення.

фото3 [object object] «Сріблястий шов Патона» – до 100-річчя від дня народження видатного вченого  Б.Є. Патона (27.11.2018)         3

Співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова презентували книжково-ілюстративну виставку, присвячену цим знаменним датам.

Ювіляру Б.Є. Патону бажаємо довгих років життя, міцного здоров’я, нових відкриттів та цікавих ідей.