Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку!

18 квітня 2018 року в Спортивному комплексі “ОДЕСА” відбувся регіональний етап Кубка України з баскетболу 3х3 серед студентських команд в південному дивізіоні. За підсумками турніру жіноча команда Академії зв’язку виборола «Бронзове» третє місце! Чоловіча збірна стала п’ятою. Призери турніру отримують право грати у Всеукраїнському фіналі!

Збірні команди ОНАЗ виступали під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Поліни Шандіцевої.

Жіноча «бронзова» збірна у такому складі: Дар’я Казаковцева, Діана Одинець, Уляна Безверха, Ірина Стогніенко.

Чоловіча збірна: Олег Терентьєв, Вадим Бабич, Євген Волошин, Артем Романюк.

Вітаємо зв’язківців та бажаємо успіхів у наступних стартах!

10  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 10 19  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 9 17  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 7
8  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 8 1

1  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 1 16  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 6 1
2  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 2 35  Спортивні успіхі студентів Академії зв’язку! 5 1