Спортивне свято до Всесвітнього дня здоров’я

11 квітня 2019 р. в спорткомплексі «Одеса» (пров. Високий, 17) відбулося традиційне щорічне спортивне свято Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, присвячене Всесвітньому дню здоров’я та з нагоди 75-річчя звільнення Одеси від німецько-фашистських загарбників.

Головною подією спортивного свята став турнір із міні-футболу серед збірних команд навчально-наукових інститутів ОНАЗ ім. О.С. Попова, Коледжу зв’язку та збірної іноземних студентів. У напруженій боротьбі визначено переможця та призерів:

1. збірна команда іноземних студентів;

2. збірна команда ННІ ЕМ та ПІС;

3. збірна команда ННІ ІК та ПІ.

У перервах між футбольними матчами виступала група підтримки черлідингу ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Усіх учасників та гостей спортивного свята порадував своїм цікавим творчим виступом дитячий танцювальний дует, під керівництвом Дмитра Гордієнка.

За доброю традицією, саме під час спортивних свят, визначають та нагороджують кращих спортсменів-студентів академії. Цього разу, від імені ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова, Почесними грамотами, чашками та футболками з гербом академії відзначено 18 студентів-спортсменів.

Вітаємо переможців та призерів турніру з міні-футболу та кращих студентів-спортсменів академії!