“Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова

20 квітня 2016 року в Академії зв’язку відбувся щоріний чемпіонат Профкому студентів “Що? Де? Коли?”, в якому прийняли участь 8 команд студентів з різних інститутів ОНАЗ ім. О.С. Попова.
У грі було 2 раунди по 15 питань. Було питання і з чорним ящиком, в якому відповіддю на питання було “яблуко”.
Після 30 питань визначилися з 2 командами призерами, а за 3 місце розіграли 2 додаткових питання серед 2 команд.
“Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова x8nS6spsDNI “Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова fYRs S7CFAs
“Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова 1LKsCnik4KA “Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова 5F9zC915l o

За підсумками Чемпіонату:
1 місце: команда “Попов и Петрович” – 22/30
Склад: Зубенко Максим і Омельченко Олег.
2 місце: команда “Кто там?” – 21/30
Склад: Касько Наталі, Черевічіна Дарина, Ямнюк Дана, Рябова Юлія.
3 місце: команда “Чікіпібарум” 14/30
Склад: Коровкина Ксенія, Демченко Олександр, Цвігун Богдана, Бондар Ольга, Смородский Владислав.
Дякуємо всім командам за участь і прагнення до перемоги:
“Название в процессе разработки”- 14/30,
” 40 градусов”- 13/30,
“Одесса на связи”- 12/30,
” Неудержимые”- 11/30,
” Внезапний дедлайн”- 4/30.
Всі студенти отримали грамоти за участь, призери – медалі, а команда-переможець кубок чемпіонів, а також право представляти Академію на міському чемпіонаті з “Що? Де? Коли?” 24 квітня 2016 року.

“Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова dDm oWCMt Q

Спеціальний приз від Профкому студентів – футболка з логотипом Академії, в номінації “Кращий гравець Чемпіонату” отримала Ямнюк Богдана, з команда ” Кто там?”
Висловлюємо подяку ведучому Чемпіонату Дмитру Черненко, а також організаторам заходу Карасьовій Ірині і Чепоревій Ксюші.

“Що? Де? Коли?” в ОНАЗ ім. О.С. Попова DZwt5kgaT1Q