Семінар Всеукраїнської студентської ліги  з черлідінгу та чир-спорту в ОНАЗ ім. О.С. Попова

Семінар Всеукраїнської студентської ліги з черлідінгу та чир-спорту в ОНАЗ ім. О.С. Попова

20.02.2019 о 10.30 в ОНАЗ ім. О.С. Попова для викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти І – IV рівнів акредитації та закладів професійної освіти Одеської області відбувся семінар Всеукраїнської студентської ліги з черлідінгу та чир-спорту. Захід було розпочато урочистою частиною. Присутні мали змогу побачити показовий виступ кращих спортсменів ООФЧ та Ч, CHEER-SHOW студентської команди «ЧЕРОГАСА»,  а також взяти участь: у семінарі від діючих тренерів-методистів, у врученні сертифікатів учасникам семінару, у засіданні «круглого столу» з партнерами ООФЧ та Ч.