Семінар «Кібербезпека і захист дитини в онлайн середовищі»

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова Міністерства освіти і науки України проводять Регіональний семінар МСЕ для країн Європи і СНД «Кібербезпека і захист дитини в онлайн середовищі». Семінар проходить в м. Одеса, Україна, з 4 по 6 квітня 2018 року.

Семінар призначений для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, правоохоронних органів, телекомунікаційних операторів, вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, дослідних інститутів, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій держав-членів, членів Секторів і асоційованих членів МСЕ.

Основною метою семінару є обмін досвідом в області кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі. Зокрема, в рамках семінару розглянуті наступні питання: Роль урядів і міжнародних організацій в питаннях забезпечення кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Політичні аспекти кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Регулювання питань забезпечення кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Організаційні та процедурні аспекти забезпечення кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Технічні аспекти забезпечення кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Зміцнення потенціалу в галузі забезпечення кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі; Перспективи розвитку кібербезпеки і захисту дітей в онлайн середовищі.

Для участі в семінарі зареєструвалося понад 50 осіб, які представляють 19 держав, а саме: Білорусь, Грузію, Естонію, Італію, Кенію, Киргизстан, Колумбію, Люксембург, Молдову, Німеччину, Норвегію, Об’єднані Арабські Емірати, Польщу, Саудівську Аравію, Сербію, Сполучені Штати Америки, Туреччину, Україну та Швейцарію.

Серед доповідачів Семінару:

• співробітники Міжнародного союзу електрозв’язку: Рошин Авотар-Мауре та Фарид Нахлі;
  • Ибрахім Алдабал, Голова робочої групи Ради МСЕ щодо захисту дитини в онлайн середовищі Председатель рабочей группы Совета МСЭ по защите ребенка в онлайн среде, ОАЕ;
  • Йоахім Кінд, Начальник управління Національного центру медіа та зв’язку, Прес-секретар німецького Центру ЄС з безпечного інтернету / klicksafe, Німеччина;
  • Ентоні Гіанноуміс, доцент Коледжу прикладних наук Університету Осло і Акерсхусу, Норвегія
  • Сімон Войчик, Координатор проектуpl, Фонд розширення прав і можливостей дітей, Польща
  • Володимир Сванадзе, Голова правління, Ініціатива з розвитку Інтернету, Грузія
  • Рауль Хейдо, Прокурор Південного округу, Естонія.

Відкриття семінару відбулося 4 квітня 2018 року в 9.30 за адресою м. Одеса, вул. Ковальська, 1, ауд. 223 (конференц-зал) ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Пряма трансляція семінару в мережі Інтернет здійснюється за посиланням:  https://goo.gl/kv6Q7o