Семінар із чирлідингу

Семінар із чирлідингу

Викладач кафедри фізичного виховання Гордієнко Дмитро та студентка академії Яна Прошкіна  взяли участь в атестаційному, комплексному семінарі з чирлідингу та чир-спорту. Організатором заходу, який відбувся 10 жовтня в конференц-залі академії, виступила Одеська обласна федерація чирлідингу та чир-спорту (ООФЧ та Ч) при підтримці ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Усі учасники заходу мали можливість не тільки поділитися досвідом і напрацюваннями тренувального процесу, а й отримати консультації від більш досвідчених тренерів Федерації. Загалом можна сказати, що спортивна сім’я ООФЧ та Ч має активну динаміку збільшення кадрів, крім того, все більше спортсменів залучаються до участі у спортивно-масових заходах. За останній сезон сформувалися Студентська та Шкільна ліги, відкрилися нові зали у різних районах міста, а також долучилися до співпраці спортивні організації з області.

ООФЧ та Ч висловлює подяку ректорові ОНАЗ ім. О.С. Попова Ворoбiєнку Петру та завідувачу кафедри фізичного виховання Галюзі Сергію за підтримку спортивно-масових заходів і сприянню розвитку чирлiдингу та чир-спорту в Одеський області!