Регіональний семінар МСЕ до Міжнародного дня “Дівчата в ІКТ”

Регіональний семінар МСЕ до Міжнародного дня “Дівчата в ІКТ”

28 – 29 квітня 2016 року ОНАЗ ім. О.С. Попова прийняла участь у Регіональному семінарі МСЕ в режимі відеоконференції для країн СНД, присвяченому міжнародному дню «Дівчата в ІКТ»

 Щорічно в четвертий четвер четвертого місяця Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) відзначає міжнародний день «Дівчата в ІКТ», метою якого є інформування дівчат та жінок про можливості професійної реалізації у сфері інформаційних технологій, де технології є інструментом досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Цього року день «Дівчата в ІКТ» припав на 28 -29 квітня.

Нашим студенткам, аспіранткам і співробітницям була надана можливість відсвяткувати Міжнародний день «Дівчата в ІКТ» спільно з іншими дівчатами, які працюють у галузі ІКТ в країнах СНД.

IMG_20160428_100943  Регіональний семінар МСЕ до Міжнародного дня “Дівчата в ІКТ” IMG 20160428 100943

Учасники ОНАЗ ім. О.С. Попова, які взяли участь у конференції

IMG_20160428_100911  Регіональний семінар МСЕ до Міжнародного дня “Дівчата в ІКТ” IMG 20160428 100911

Учасники з Зонального відділення МСЕ, Киргизької Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан

В ході проведення заходу відбулися три сесії:

Сесія 1 “Глобальні тенденції у розвитку сектора ІКТ: зайнятість жінок на підприємствах сектора ІКТ” була присвячена глобальним тенденціям у розвитку сектора ІКТ з акцентом на зайнятість жінок, а саме: як змінилося процентне співвідношення чоловіків і жінок серед співробітників підприємств сектора ІКТ; збільшилася або зменшилася кількість жінок, які працюють на цих підприємствах, в тому числі число жінок, що займають тут керівні посади.

Сесія 2 “Гендерний аспект у розвитку сектора ІКТ в країнах СНД за минулі 5 років” була присвячена гендерному аспекту основних тенденцій, які спостерігалися в розвитку сектора ІКТ в країнах СНД за минулі 5 років, в тому числі були розглянуті питання реалізації у ряді країн політики, спрямованої на залучення жінок в сектор ІКТ та її вплив на гендерне співвідношення на підприємствах галузі.

Сесія 3 “Шлях до професії і професійна реалізація«Дівчат в ІКТ»” була присвячена професійної реалізації дівчат, які здобули освіту в телекомунікаційних вузах країн регіону.

По закінченню заходу відбувся круглий стіл на тему “Основні тенденції в сфері зайнятості жінок в секторі ІКТ в країнах регіону”.