Регіональний семінар МСЕ для країн Європи та СНД з питань розвитку електронної охорони здоров’я

Регіональний семінар МСЕ для країн Європи та СНД з питань розвитку електронної охорони здоров’я

Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С. Попова) Міністерства освіти і науки України планують провести Регіональний семінар для країн Європи та СНД з питань розвитку електронної охорони здоров’я. Семінар планується провести у м. Одеса, Україна, 17-19 жовтня 2018 року.

Семінар призначений для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, медичних установ, телекомунікаційних операторів, вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, дослідних інститутів, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій Держав-Членів, Членів Секторів і Асоційованих Членів МСЕ.

У рамках семінару будуть висвітлені такі питання: роль міжнародних організацій та держави в питаннях розвитку електронної охорони здоров’я; нормативно-правове регулювання питань розвитку електронної охорони здоров’я в країнах Європи та СНД; розробка технічних рішень в області електронної охорони здоров’я, включно із телемедициною; актуальні проблеми проектування систем електронної охорони здоров’я, включно із телемедичними мережами; підготовка кадрів в сфері електронної охорони здоров’я; вплив електрозв’язку/ІКТ на здоров’я людини.

Відкриття семінару відбудеться 17 жовтня 2018 року о 9.30 за адресою м. Одеса, вул. Кузнечна, 1, ауд. 223 (конференц-зал) ОНАЗ ім. А.С. Попова. Реєстрація учасників проходити з 8.30 до 9.30.

⇒ Draft Agenda Odessa Oct 2018 EN