Програмне забезпечення промислового стандарту Multisim ™ в ОНАЗ ім. О.С. Попова

Навчально-науковому інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки надано та встановлено програмне забезпечення промислового стандарту Multisim ™, яке застосовується для моделювання та програмування схем для аналогової, цифрової і силової електроніки в освітній та дослідницькій галузях.

Програмне забезпечення вже розпочало використання у рамках підготовки спеціальності 172. «Телекомунікації та радіотехніка», а саме в дисципліні «Схемотехніка та конструювання пристроїв зв’язку» на кафедрі телебачення та радіомовлення.

Також повідомляємо, що щочетверга, о 9.45, в ауд. 492 2 лб/к. ОНАЗ ім. О.С. Попова студенти, які не вивчають дану дисципліну, але зацікавлені й бажають прослухати курс та навчитись конструювати пристрої зв’язку можуть відвідувати лекції та практичні заняття .