Проект ОНАЗ ім. О.С. Попова став фіналістом премії Форуму ВСІС 2016 року

В період з 3 по 6 травня 2016 року ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Петро Петрович Воробієнко взяв участь у роботі Форуму ВСІС (Всесвітньому саміті ООН на вищому рівні з питань інформаційного суспільства) – найбільшіх у світі щорічних зборів співтовариства ІКТ з метою розвитку (ІCT4D). Цей Форум є унікальною глобальною платформою й невід’ємною частиною триваючого процесу ВВУІО.

Після етапу інтерактивного голосування і фази відбору, проведеного Групою експертів проект ОНАЗ ім. О.С. Попова “Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет” став фіналістом премії Форуму ВСІС.

4 травня 2016 року під час урочистої церемонії в Женеві ректор ОНАЗ ім. О.С. Попова Петро Воробієнко отримав від Генерального секретаря МСЕ Хоуліня Чжао свідоцтва Чемпіона премії ВСІС. Це свідоцтво є підтвердженням того, що проект академії став одним з найбільш проголосованих проектів в категорії С5 “Розвиток конфіденційності та безпеки при використанні ІКТ” та отримав найкращі оцінки Групи експертів.

Онлайн-курс, який було високо оцінено міжнародною спільнотою, ставить собі за мету демонстрацію основних загроз мережі Інтернет, а також основних способів їх уникнути. Структурно Курс складається з трьох рівнів: Базовий (для дітей дошкольного і молодшого школьного віку); Середній (для дітей 5-9 класів); Продвинутий (для старшекласніків, студентів, батьків, вчителів тощо). З грудня 2015 року Курс доступний в мережі Інтернет за адресоюhttps://onlinesafety.info. Крім того, для більш зручного використання Курсу в загальноосвітніх навчальних закладах, було розроблено его офлайн-версію на DVD-дисках.

Перші публічні презентації Курсу відбулися 2 грудня 2015 року в м. Одеса  та 10 грудня 2015 року в м. Бішкек (Киргизька Республіка) в межах Навчальних семінарів МСЕ для керівників загальноосвітніх навчальних закладів «Безпечний Інтернет: ключові аспекти та сучасні тенденції». На сьогодні Курс пройшло вже більше 4000 користувачів.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова пишається своїм багаторічним співробітництвом з Міжнародним союзом електрозв’язку. Показово, що ОНАЗ ім. О.С. Попова є єдиним членом Сектора МСЭ (з 2008 р.) серед всіх навчальних закладів України. Вчені Академії активно працюють у Дослідницьких комісіях всіх трьох Секторів МСЕ і їх внески формують сьогодні пріоритети розвитку галузі для всього світу.

26185934163_666019aa3f_z  Проект ОНАЗ ім. О.С. Попова став фіналістом премії Форуму ВСІС 2016 року 26185934163 666019aa3f z

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку

Верховної Ради України Олександр Данченко, Генеральний секретар

Міжнародного союзу електрозв’язку Хоулінь Чжао, ректор ОНАЗ ім. О.С.

Попова Петро Воробієнко

26811062475_4dbd77c9f2_z  Проект ОНАЗ ім. О.С. Попова став фіналістом премії Форуму ВСІС 2016 року 26811062475 4dbd77c9f2 z

Фіналісти премії Форуму ВСІС 2016