Представники ОНАЗ ім. О.С. Попова на профорієнтаційній зустрічі в ЗОШ № 38

Профорієнтація – це важливо! Профорієнтація – це вибір майбутньої діяльності! З таким посиланням у гості до одеських школярів ЗОШ № 38 Приморського району приїхали студенти Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. В актовій залі школи зібралися учні 9-11 класів аби послухати таку важливу для підлітків тему: “Як вибрати свій життєвий шлях, як знайти своє покликання”! Про різні спеціальності ОНАС, про умови прийому і перспективи навчання розповіли педагоги: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, професор, доктор політичних наук А.О. Сіленко, старший викладач кафедри Мереж зв’язку Борздих Т.О., доцент кафедри Політології, соціології та соціальних комунікацій Павлова О.С.

А дружній колектив студентів спеціальностей “Соціологія” і “Журналістика”, який  не раз радував своїми яскравими танцювально-пісенними виступами, вкотре усіх переколнали: “В академії зв’язку уміють вчитися, уміють дружити, уміють створювати свято”! Студент 1 курсу спеціальності “Журналістика” Марат Вагин, сам ще вчорашній школяр, провів пізнавальну вікторину. Переможці отримали в нагороду фірмові чашки з символікою ОНАЗ. Особливу зацікавленість школярів викликали пісенні виступи Олексія Волкова та Ірини Чащіної.

Таке живе спілкування викладачів, студентів і школярів, поза сумнівом, розширює кругозір майбутніх абітурієнтів, допитливість мотивує потребу в подальшому інтелектуальному розвитку. А наш студентський колектив готується до нових виступів. Тому що профорієнтація єднає та готує студентів до їх майбутньої професії.

DSC_0127  Представники ОНАЗ ім. О.С. Попова на профорієнтаційній зустрічі в ЗОШ № 38 DSC 0127DSC_0123  Представники ОНАЗ ім. О.С. Попова на профорієнтаційній зустрічі в ЗОШ № 38 DSC 0123