Представник ОНАЗ ім. О.С. Попова очолив засідання Міжнародної експертної групи з питань стратегії та політики для розгортання широкосмугового зв’язку в країнах, що розвиваються

Представник ОНАЗ ім. О.С. Попова очолив засідання Міжнародної експертної групи з питань стратегії та політики для розгортання широкосмугового зв’язку в країнах, що розвиваються

З 18 по 22 березня  2019 року проректор із наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Вадим Каптур взяв участь у роботі Дослідницької комісії I сектору розвитку Міжнародного союзу електрозв’язку, засідання якої відбулося в м. Женева, Швейцарія.

Загалом у роботі засідання взяло участь 171 учасник із 59 країн світу.

Перед відповідною групою з 14 дослідників, яку очолює Вадим Каптур,  поставлено завдання аналізу найкращих практик застосування стратегічних та регуляторних механізмів, що сприяють розвитку широкосмугового доступу у всьому світі.

Під час засідання групи доповідача, що відбулося 19 березня 2019 року, було представлено попередній звіт, який команді вдалося сформувати за перший рік роботи. Кінцевий звіт має бути представлений групою у 2021 році, однак, протягом 2019-2021 років групою також заплановано проведення низки семінарів-практикумів із проблем розвитку широкосмугового доступу, а також інших дослідницьких заходів.

До складу групи, яку очолив представник ОНАЗ ім. О.С. Попова, входять провідні науковці та представники регуляторних і керівних органів у галузі телекомунікацій із таких країн, як: Кенія, Малі, Конго, Центральна Африканська Республіка, Буркіна-Фасо, Сенегал, Гаїті, Сполучені Штати Америки, Алжир, Бутан, Китай та Туреччина.

Під час засідання групи доповідача було розглянуто 25 вхідних документів, включно з проектом звіту.

Наступне засідання групи доповідача з питання 1/1 відбудеться у вересні-жовтні 2019 року.