ПРАКТИЧНА ON-LINE ПІДГОТОВКА ЖУРНАЛІСТІВ

Під час виробничої практики студенти 4-го курсу РЗГ взяли активну участь в онлайн-конференції «Робота журналіста-фотографа в умовах пожежі, катастрофи, надзвичайної ситуації».

Зустріч було проведено 20 квітня 2020 року о 19:00  у  ZOOM . Організаторами та координаторами виступили керівник PMA Odessа HUB(Станіслав Ріко) та завідувач секціі соціальних комунікацій ННІ Бізнесу та соціальних комунікацій ОНАЗ ім. О. С.Попова (Вєтрова Стелла).

Відомий фотожурналіст Шуваєв Володимир – репортажний «папараці», професійний кореспондент із Києва, координатор агентства Repor.to розповів про особливості зйомки подій,  місць і людей України, виробництв й панорам будь-якої складності.

Під час зустрічі студенти обговорювали важливі питання норм професійних дій під час катастроф. Особливо корисними були знання щодо безпеки під час пожежі, захисту для журналіста під час находження в Чорнобильскій зоні.

В онлайн-зустрічі студенти дізналися про працю журналіста-фотографа, про норми ООН із приводу захисту кореспондентів у надзвичайних ситуаціях. Організатори також розповіли про працю з іноземними ЗМІ. Все це – життєво необхідно у дуже відповідальній професії майбутнього – журналіст!