Працевлаштування випускників ОНАЗ ім. О. С. Попова

15 травня 2018 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулась зустріч студентів старших курсів Навчально-наукового інституту Економіки та менеджменту, спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент» з майбутніми роботодавцями.

В ході зустрічі представники мережі супермаркетів «Сільпо» презентували основні напрямки роботи та досягнення компанії, сформулювали основні побажання працедавця стосовно компетентностей майбутніх працівників а також представили вакансії: заступника керуючого; завідувача відділу.

Інститут Економіки та менеджменту дякує представникам мережі супермаркетів «Сільпо» Коваленко Олені – менеджеру з персоналу та Бакірову Ельнару – керуючому магазином за цікаву презентацію та пропозицію першого місця роботи випускникам ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Бажаємо роботодавцям подальших успіхів та плідної співпраці з випускниками Академії.