Кожен новий навчальний рік Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова починає світлим святом – Днем знань. Академія вітає першокурсників – юнаків і дівчат, які стали студентами ОНАЗ.

Для першокурсників був проведений ритуал посвяти в студенти. Їм був вручень Священний Вогонь Знань, який благословив їх на підкорення наукових і професійних висот! Запалив Вогонь Знань ректор Петро Петрович Воробієнко та студенти 1 курсу, які принесли Клятву першокурсника.

1 вересня 2017 року на затишному подвір’ї Академії зібралися першокурсники всіх Навчально-наукових інститутів, батьки, викладачі та співробітники Академії. Вітати нових студентів прибули і почесні гості:

·      Работін Юрій Анатолійович – заслужений журналіст України – голова правління Одеської регіональної організації національної спілки журналістів України

·      Кобильніков Олексій Борисович – Голова постійної депутатської комісії з питань прав людини, свободи слова та інформації Одеської обласної ради

·      Бердников Олександр Михайлович – директор компанії «АРДО»

·      Леонов Олександр Дмитрович ‒ генеральний директор телерадіокомпанії «Южная Волна – ТВ»;

·      Приходько Наталія Валентинівна – директор Одеської дирекції Укрпошта

·      Панченко Марія Борисівна – заступник директора Одеської дирекції Укрпошта

Виступаючи з вітальним словом ректор Академії Петро Петрович Воробієнко та шановні гості, говорили про те, що сьогоднішня подія – це особлива пора в житті студентів, чудовий і дуже цікавий відрізок часу, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіху. Вони також впевнені, що кожен з першокурсників зуміє розкрити свої здібності, таланти, втілити мрію в життя.

1_tn (1)  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 1 tn 1

За традицією кожен навчальний рік в ОНАЗ починається з покладання квітів до пам’ятника співробітникам і студентам-зв’язківцям, загиблим у роки Другої Світової Війни.

3_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 3 tn 2_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 2 tn

Право вручення символічної залікової книжки та студентського квитка було надано голові профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова Склярук Анастасії та голові студентського самоврядування Карасьовій Ірині.

4_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 4 tn

Святкову програму з різноманітними номерами для усіх присутніх підготували активісти Центру гуманітарної освіти та розвитку, серед яких: Касьяненко Артем зі своїм танком, виступ групи підтримки ОНАЗ «Еліас», український танок від дівчат колективу «Shake Up» та пісня «Відлітай» у виконані Анастасії Кузьміної

5_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 5 tn

А в небо піднялися повітряні кулі, випущені першокурсниками під Гімн Академії у виконанні випускника академії Сергія Сичова. В кінці свята всім першокурсникам побажали наполегливо і завзято опановувати знання, свято зберігати традиції старших поколінь, пронести крізь життя любов до рідної Академії та України.

6_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА 6 tn