Кожен новий навчальний рік Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова починає світлим святом – Днем знань. Академія вітає першокурсників – юнаків і дівчат, які стали студентами ОНАЗ.

Для першокурсників був проведений ритуал посвяти в студенти. Їм був вручень Священний Вогонь Знань, який благословив їх на підкорення наукових і професійних висот! Запалив Вогонь Знань ректор Петро Петрович Воробієнко та студенти 1 курсу, які принесли Клятву першокурсника.

1 вересня 2017 року на затишному подвір’ї Академії зібралися першокурсники всіх Навчально-наукових інститутів, батьки, викладачі та співробітники Академії. Вітати нових студентів прибули і почесні гості:

·      Работін Юрій Анатолійович – заслужений журналіст України – голова правління Одеської регіональної організації національної спілки журналістів України

·      Кобильніков Олексій Борисович – Голова постійної депутатської комісії з питань прав людини, свободи слова та інформації Одеської обласної ради

·      Бердников Олександр Михайлович – директор компанії «АРДО»

·      Леонов Олександр Дмитрович ‒ генеральний директор телерадіокомпанії «Южная Волна – ТВ»;

·      Приходько Наталія Валентинівна – директор Одеської дирекції Укрпошта

·      Панченко Марія Борисівна – заступник директора Одеської дирекції Укрпошта

Виступаючи з вітальним словом ректор Академії Петро Петрович Воробієнко та шановні гості, говорили про те, що сьогоднішня подія – це особлива пора в житті студентів, чудовий і дуже цікавий відрізок часу, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіху. Вони також впевнені, що кожен з першокурсників зуміє розкрити свої здібності, таланти, втілити мрію в життя.

1_tn (1)  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder

За традицією кожен навчальний рік в ОНАЗ починається з покладання квітів до пам’ятника співробітникам і студентам-зв’язківцям, загиблим у роки Другої Світової Війни.

3_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder 2_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder

Право вручення символічної залікової книжки та студентського квитка було надано голові профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова Склярук Анастасії та голові студентського самоврядування Карасьовій Ірині.

4_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder

Святкову програму з різноманітними номерами для усіх присутніх підготували активісти Центру гуманітарної освіти та розвитку, серед яких: Касьяненко Артем зі своїм танком, виступ групи підтримки ОНАЗ «Еліас», український танок від дівчат колективу «Shake Up» та пісня «Відлітай» у виконані Анастасії Кузьміної

5_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder

А в небо піднялися повітряні кулі, випущені першокурсниками під Гімн Академії у виконанні випускника академії Сергія Сичова. В кінці свята всім першокурсникам побажали наполегливо і завзято опановувати знання, свято зберігати традиції старших поколінь, пронести крізь життя любов до рідної Академії та України.

6_tn  ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ЗВ’ЯЗКУ ІМ. О.С. ПОПОВА lazy placeholder