Подяка комітету фізичного виховання та спорту

4 вересня 2020 року в Колонній залі Інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Педагогічного національного університету ім. К. Д. Ушинського відбулася конференція з питань розвитку фізичного виховання та спорту серед студентської молоді Одеської області. Організатором заходу виступила Одеська обласна філія Комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.

Взяли участь у конференції завідувачі кафедр фізичного виховання й керівники спортивних клубів закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації. Також були присутні представники федерацій з різних видів спорту та почесні гості.

Олександр Тулунжи, керівник Одеської обласної філії комітету, відзначив подяками обласні федерації/асоціації, які взяли активну участь в організації та проведенні обласних студентських змагань.

Також подякою комітету було відзначено Одеську національну академію зв’язку ім. О. С. Попова за активну участь студентських команд академії у змаганнях щонайменше з 14-ти видів спорту у щорічних обласних студентських іграх. Подяку від начальника комітету отримав старший викладач кафедри фізичного виховання Мстислав Макаров (на фото).