Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Телекомунікації»

22 квітня 2020 року в стінах Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова було проведено засідання секції «Інформаційні мережі зв’язку» підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку Телекомунікації».

Через карантині обмеження, що діють в Україні через пандемію коронавірусу, ця конференція відбувалася дистанційно.

Напередодні конференції члени галузевої конкурсної комісії   ознайомилися з презентаціями учасників заходу,  студентів запрошували лише для сесії запитань та відповідей на них. Усю іншу роботу проводили шляхом обміну документами через хмарні платформи Google та OwnCloud на серверній базі академії. Відеозв’язок організували через платформу Jitsi, а також на базі серверів Академії зв’язку.

Усього на цьому заході було розглянуто 19 робіт, що були надіслані з різних куточків нашої країни.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку «Телекомунікації» нагороди учасникам розподілили таким чином:

диплом I ступеня  – Мруць Мар’яна Сергіївна, студентка Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба;

диплом II ступеня – Мороз Анастасія Миколаївна, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»;

диплом III ступеня – Балєєв Ілля Сергійович, студент Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова.

Академія зв’язку вітає переможців та усіх, хто вніс свій вклад у цю важливу подію! Бажаємо успіхів та плідної праці в будуванні щасливого та успішного інформаційного майбутнього нашої України.

Загалом конференція відбулася успішно, що ще раз підтверджує професіоналізм студентів та співробітників Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова в галузі телекомунікаційних технологій.