Одеські школярі стали переможцями ХХ Білоруської конференції

Одеські школярі стали переможцями ХХ Білоруської конференції

Українська команда учнів-дослідників гідно показала себе на ХХ Білоруській конференції учнів-дослідників з природничих дисциплін.

Одеські школярі стали переможцями ХХ Білоруської конференції 100 6738 20 1

Команда України  традиційно бере участь у цьому форумі з 2010 року. Цьогорічна Білоруська конференція стала для української команди юних дослідників однією з кращих за результатами змагань.

I місце в категорії «Фізика» посів Безмін Андрій (м. Суми) — диплом першого ступеня і медаль.

два II-х місця в категорії «Біологія» за нашими дівчатками: Юлією Федорової (м. Одеса) та Маргаритою Слуцької (м. Краматорськ) — дипломи другого ступеня.

III-е місце в категорії «Хімія» за Володимиром Лавська (м. Кривий Ріг).

Науковими керівниками учнів (Одеського НВК  №49) в категорії «Фізика» та «Інформатика» є викладачі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

III-е місце в категорії «Фізика» за Олексієм Гордієнком — дипломи третього ступеня (наукові керівники: професор кафедри ВОЛЗ  ОНАЗ ім. О.С. Попова  – Троцишин І.В. тадоцент кафедри ІТ ОНАЗ ім. О.С. Попова – Чепок А.О.).

Наймолодша учасниця української команди – Єлизавета Близинська (науковий керівник: доцент кафедри ІТ ОНАЗ ім. Попова – Чепок А.О.), яка представляла роботу в категорії «Інформатика», — була відзначена спеціальним заохочувальним дипломом конкурсу та їй було вручено персональне запрошення від імені Міністерства освіти Республіки Білорусь на другий (очний) етап Х Міжнародного конкурсу «Математика і проектування» (у травні 2016 року).

За перемогами учнів стоїть кропітка наполеглива праця їх вчителів та наукових керівників. Але слід відзначити і внесок небайдужих до майбутнього України меценатів, які були відзначені листами подяки від імені директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Вербицького В.В.

Учасниками ХХ Білоруської конференції учнів-дослідників з природничих дисциплін опікувалися:

–  ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук – Воробієнко Петро Петрович;

–  директор Асоціації “Інформаційні технології України” Валєєв Віктор Вікторович;

–  президент національного оператора мобільного зв’язку «Київстар» – Чернишов Петро Анатолійович.

Взявши на себе вирішення ряду організаційних питань, фінансову підтримку команди вони зробили внесок у гідне представництво Української команди на міжнародному форумі.

Лист-подяка

Лист-подяка