Перемога в регіональному конкурсі інноваційних проектів

Перемога в регіональному конкурсі інноваційних проектів

Проект Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова “BroadbandCalculator.online” – Автоматизована система вибору найбільш перспективного рішення з будівництва мереж широкосмугового доступу» здобув перемогу в регіональному конкурсі інноваційних проектів, що організовано Одеським інноваційно-інформаційним центром ТОВ «ІНВАЦ» спільно з Департаментом освіти і науки Одеської облдержадміністрації, Південним науковим центром НАН України та МОН України і Одеською обласною організацією роботодавців науково-технічних закладів. Конкурс було приурочено до Дня науки України.

Авторами проекту є співробітники ОНАЗ ім. О.С. Попова: Каптур В.А., Легунов О.О. та Степаненко О.В.

Відповідний диплом було вручено представнику Академії під час урочистого святкування Дня науки України 18 травня 2018 року.

Система “Broadband Calculator” – online сервіс вибору технологічної основи побудови мереж широкосмугового доступу (ШСД), який являє собою універсальну платформу, що дозволяє користувачам проводити деталізовані розрахунки для власних проектів з розвитку ШСД у різних населених пунктах.

Головною особливістю системи “Broadband Calculator” є використання унікальної авторської методики визначення найбільш доцільного способу будівництва мереж доступу в населених пунктах, яка використовує принцип імітаційного моделювання процесу створення та експлуатації мережі з метою оцінювання базових технічних та економічних показників.

Основними перевагами системи “Broadband Calculator” є можливість суттєвого пришвидшення процесу первинного проектування (на рівні техніко-економічних обґрунтувань або бізнес-планів) телекомунікаційних мереж доступу різного масштабу. Система може використовуватись як досвідченими проектувальниками, так і початківцями.

Проект здобув перемогу у номінації «Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки».

⇒ Грамота