Перемога студентів ОНАЗ у Всеукраїнській олімпіаді!

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова та Директорат Навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства вітає студентів 2 курсу ННІ ПІС Ганну Дулько та Ларису Гайдаржи з першими науково-дослідницькими перемогами!
яка відбулась на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара!
Пишаємось своїми студентами та бажаємо їм успіху в професійній самореалізації!

5  Перемога студентів ОНАЗ у Всеукраїнській олімпіаді! 501  Перемога студентів ОНАЗ у Всеукраїнській олімпіаді! 012  Перемога студентів ОНАЗ у Всеукраїнській олімпіаді! 2 14  Перемога студентів ОНАЗ у Всеукраїнській олімпіаді! 4 1