ОНАЗ ім. О.С. Попова взяла участь у Регіональній робочій нараді

ОНАЗ ім. О.С. Попова взяла участь у Регіональній робочій нараді

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова взяла участь у  Регіональній робочій нараді з питань забезпечення стійкої комунікації на базі ІКТ в інтересах формування економіки знань, досягнення Цілей в області сталого розвитку та здійснення цілей Всесвітньої зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства, яка відбулася в м. Алмати, Казахстан з 20 по 22 вересня 2016 року.

У період з 20 по 22 вересня 2016 року начальник науково-дослідної частини ОНАЗ ім. О.С. Попова – Ірина Політова прийняла участь у Регіональній робочій нараді з питань забезпечення стійкої комунікації на базі ІКТ в інтересах формування економіки знань, досягнення Цілей в області сталого розвитку та здійснення цілей Всесвітньої зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства (ВЗІС).

ОНАЗ ім. О.С. Попова взяла участь у Регіональній робочій нараді IMG 20160921 WA0015 ОНАЗ ім. О.С. Попова взяла участь у Регіональній робочій нараді IMG 20160921 WA0014

Під час заходу були продемонстровані основні досягнення з реалізації регіональної ініціативи ОНАЗ ім. О.С. Попова зі створення центру із захисту дитини в онлайновому середовищі для регіону СНД, затвердженої Міжнародним союзом електрозв’язку. А саме проект “Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет”, що став фіналістом премії Форуму ВЗІС 2016 року, а також проекти «Автоматизована рекомендаційна система вибору засоби технічного фільтрації контенту в мережі Інтернет» та «Система експертного оцінювання та каталогізації ресурсів мережі Інтернет».