ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в Одеській національній академії зв’язку  ім. О.С. Попова пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні з метою вшанування великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

DSC_5447  ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні DSC 5447DSC_5444  ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні DSC 5444Студенти Академії зустрілися з учасником Революції Гідності, бійцем 28-мої окремої гвардійської механізованої бригади, учасником козацького патріотичного руху «Чорноморське гайдамацьке з’єднання» Олександром Голопотелюком.
Громадський діяч розповів студентам про своє перебування на Майдані. Поділився з ними спогадами, почуттями та своїм баченням ситуації. Згадав він і про те, як потрапив на територію АТО, як вчився бути військовим, про стан української армії та моральний дух бійців. Олександр висловив велику вдячність волонтерам та усім небайдужим українцям за отриману допомогу та величезну моральну підтримку.

DSC_5450  ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні DSC 5450DSC_5464  ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні DSC 5464

Вся зустріч була побудована в формі діалогу. Олександр дуже охоче відповідав на запитання зацікавлених студентів такі як: Чи є в Україні психологічна допомога для бійців, які повернулися з АТО?, Яким він бачить розвиток України після звільнення Східної частини України та Криму від окупантів?

Наприкінці зустрічі Олександр Голопотелюк порадив студентам наполегливо вчитися та буди ерудованими, бо саме зараз молодь творить нову історію України.Цього ж дня студентам та співробітникам ОНАЗ був презентований стенд під гаслом: «Небесна Сотня на варті. Ти віддячиш їм, якщо житимеш гідно!» та продемонстрована тематична книжкова експозиція.

Ато3  ОНАЗ ім. О.С. Попова відзначила День Героїв Небесної Сотні       3