ОНАЗ ім. О.С. Попова приєднується до мережі Центрів Професійної Мастерності МСЕ на 2019–2022 рр.

З радістю повідомляємо, що після ретельного відбору Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова була обрана в якості Центру професійної майстерності, що підпорядковується Європейському офісу Міжнародного Союзу Електрозв’язку. Академія була удостоєна честі проводити майстер-класи в таких пріоритетних галузях, як бездротовий і фіксований широкосмуговий зв’язок і цифрове радіомовлення.

Всього в конкурсі взяли участь 12 передових європейських закладів вищої освіти телекомунікаційної спрямованості. Наряду з Академією, Європейський офіс МСЕ представлятимуть:

• Faculty of Electrical Engineering and Information Technologies, Ss. Cyril and Methodius University, Skopje (FEEIT), Македонія – в області Бездротового і фіксованого широкосмугового зв’язку;

• Institute for Security and Safety (ISS) at the Germany Brandenburg University of Applied Sciences, Німеччина – в області Кібербезпеки;

• National Institute of Telecommunications (NIT), Польща – в області Управління Інтернетом та Бездротового і фіксованого широкосмугового зв’язку

• NRD Cybersecurity, Литва – в області Кібербезпеки;

• The Abdus Salam International Center for Theoretical Physics (ICTP), Італія – в області Інтернету речей, Big Data та Статистики

Вибір ОНАЗ ім. О.С. Попова в якості одного з ЦПМ МСЕ підтверджує визнання її статусу постачальника високоякісних послуг професійної підготовки в ІКТ.