ОНАЗ ім. О.С. Попова підписала Меморандум “Щодо створення комп’ютерної лабораторії в межах міжнародної програми EGAP”

13 травня 2016 року був підписаний Меморандум “Щодо створення комп’ютерної лабораторії в межах міжнародної програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) Швейцарія, між Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ при Президентові України), Одеською національною академією зв’язку ім. О.С. Попова та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»”.
В структурі Центру інноваційних технологій, сертифікації та працевлаштування Академії буде створена  сучасна «Лабораторія інноваційних технологій електронного врядування» (Лабораторія), інтегрована в мережу Центрів дистанційного навчання (комп’ютерних лабораторій), Центрів підвищення кваліфікації  відповідних ВНЗ. Завданням Лабораторії буде також забезпечення науково-дослідної діяльності з питань функціонування та розвитку; моделювання процесів прийняття колективних рішень публічними службовцями для вирішення найбільш актуальних проблем, у тому числі з питань стандартизації, сертифікації у сфері електронного врядування.
Заняття проводитимуться сторонами спільно за денною, заочною та дистанційною формами навчання для груп студентів, як ОНАЗ ім. О.С. Попова (регіональних філій у м. Києві, м. Львові, м. Вінниці), так і ОРІДУ НАДУ при Президентові України та інших ВНЗ України, а в подальшому і для представників громадськості та бізнесу за їх замовленням відповідно до навчальних програм.
Ми починаємо формувати нову сторінку в історії Академії з підготовки студентів в межах дисципліни “Електронне врядування та е-демократія” з техніко-технологічних, нормативно-правових та інших напрямів розвитку!

Запрошуємо всіх до співпраці!