Одеських школярів вчать конструювати і пілотувати БПЛА (Дрони)!

Другий рік поспіль в Академії зв’язку проводяться науково-технічні гуртки для дітей шкільного віку, на яких їх вчать конструювати і пілотувати БПЛА (Дрони), конструювати і програмувати роботів, створювати власні 3D-моделі!

Хлопці освоїли перший «модуль» – ознайомилися з азами конструювання та пілотування квадрокоптерів.  Всі учні успішно пройшли двомісячні курси і отримали сертифікати. Надалі вони будуть вчитися самостійно збирати безпілотні літальні апарати (БПЛА), пілотувати їх, використовувати дрони для запису на відео змагань на полігоні Академії зв’язку і багато іншого.

Багато дітей продовжать науково-технічний профіль навчання на курсах робототехніки, програмування і 3D-моделювання, а хтось навпаки прийшов  на “Дрони” з гуртка робототехніки та програмування.

Заняття проходять у вихідні дні в малокомплектних групах до 8 чоловік за адресою: Одеса, вул. Ковальська 1. Телефони для запису: +38 (097) 351-48-74; +38 (063) 598-72-65.

DSC_0193+1  Одеських школярів вчать конструювати і пілотувати БПЛА (Дрони)! DSC 01931