Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей

14 квітня 2016 року Одеська Національної Академії Зв’язку ім. О.С. Попова продемонструвала свої досягнення у підготовці фахівців та високотехнологічне обладнання інноваційних класів на Дні відкритих дверей.

На зустрічі зі студентами були присутні: ректор Академії зв’язку Петро Петрович Воробієнко, директор Департаменту освіти і науки ОДА – Пономарьова Галина Олександрівна, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Одеській області та випускник Академії зв’язку Олександр Васильович Салабай і генеральний директор провідного загальнонаціонального українського телекомунікаційного провайдеру «ВОЛЯ»– Джордж Жембері.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей a39410045b20d2ef792e6c602d180432

«Ми пишаємося бути першими в Україні з підготовки і працевлаштування наших фахівців. Цьому досягненню сприяло кілька важливих чинників: перший – прагнення до безперервного розвитку, другий – плідна співпраця з лідерами телекомунікаційного ринку таких як компанією ВОЛЯ. Завдяки нашому партнерству, студенти ОНАЗ єдині в Україні мають унікальну можливість працювати із новітніми технологіями і обладнанням, яке зараз  використовується у наданні послуг цифрового телебачення і високошвидкісного доступу в Інтернет не тільки в нашій країні, а й у світі», – говорить Петро Воробієнко, ректор Одеської Національної Академії Зв’язку ім. О.С. Попова.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей 718afe86ed3575d8978b0bc97f0b74b9

У ході зустрічі ректор Академії Петро Петрович нагородив Джорджа Жембері медаллю «За благочинну діяльність» ІІ ступені.

Статус Академії, як однієї з найкращих в Україні, є результатом відповідності  високим стандартам науково-педагогічної діяльності та професійної підготовки фахівців. Викладачі ОНАЗ беруть активну участь у розробці нових проектів з підвищення якості зв’язку – як на національному, так і на міжнародному рівнях. Так, у результаті плідної співпраці з Сектором радіозв’язку Міжнародного Союзу Електрозв’язку від імені Адміністрації зв’язку України, було підготовлено і представлено понад 270 наукових розробок, які отримали визнання на міжнародному рівні. Це по праву робить Академію одним із законотворців телекомунікаційного ринку. Випускники ОНАЗ працюють у найбільших телекомунікаційних компаніях України та світу.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей df8ce02ef04db33187abf755af644ff5

«Як лідер цифрових розваг ВОЛЯ співпрацює з провідними вузами країни, інвестує у розвиток інновацій та технічної освіти, дає молодим фахівцям перший досвід роботи. Спільний проект з ОНАЗ – хороший приклад партнерства двох лідерів. Наша мета − формування конкурентоспроможного  кадрового потенціалу для телекомунікаційної галузі України та світу. В рамках програми професійного розвитку ВОЛІ вже 15 випускників ОНАЗ пройшли стажування в компанії, а частина із них успішно будує свою кар’єру в нашій сильній команді», – говорить Джордж Жембері, генеральний директор компанії ВОЛЯ.

Для  гостей також організували екскурсію по Академії – одному із найстаріших вузів країни, де у свій час навчалися відомі науковці – лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки Віктор Король і Володимир Тимофєєв, проректор ОНАЗ Олег Бондаренко, ректор ОНАЗ Петро Воробієнко, один з перших конструкторів телевізора Йосип Гоноровський і багато інших.

Сьогодні в стінах ОНАЗ студенти вивчають на практиці технології надання цифрового ТБ на базі стандартів DVB-C (цифрове ТБ) і ОТТ (інтерактивне ТБ), а також високошвидкісного доступу в Інтернет з використанням сучасної технології DOCSIS.

Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова провела День відкритих дверей VET 9489