Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту вітає переможців фестивалю-конкурсу молодіжної творчості «Одеська хвиля-2019»

13.12.2019 в Одесі (в нічному клубі «Atlantic») відбувся фестиваль-конкурс молодіжної творчості «Одеська хвиля-2019».

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту Одеської національної   академії   зв’язку   вітає переможців: танцювальну   команду   ОНАЗ   ім. О.С.Попова «Impala dance crew» під керівництвом випускниці ННІ ІКПІ Кузьминої Анастасії з почесним І місцем та фіналістку вокального конкурсу –  студентку ІІ   курсу ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С.Попова, спеціальності «Економіка» Орден Маргариту.

Бажаємо творчих успіхів, натхнення, розвитку та рухатися тільки вперед!!!