Навчально – науковий інститут економіки та менеджменту вітає з випуском слухачів курсу «Бухгалтерський облік з використанням програмного забезпечення»

30.01.2020 відбувся урочистий випуск слухачів курсу «Бухгалтерський облік ыз використанням програмного забезпечення», що діє на базі кафедри економіки підприємства та корпоративного управління ОНАЗ ім. О. С. Попова.

Сертифікати про закінчення курсу в урочистій обстановці випускникам вручив ректор ОНАЗ ім. О. С. Попова, лауреат державної премії України, член-кореспондент АПН України, заслужений працівник освіти України, д.т.н., професор Воробієнко П. П.

Бажаємо реалізації потенціалу та досягнення високих професійних успіхів!