30 травня 2019 року в конференційному залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулося урочисте нагородження переможців Конкурсу відеоробіт, який провели з метою звернення уваги суспільства на питання, як-от «Захист екології» та «Боротьба з курінням». Учасники конкурсу власними зусиллями підготували приблизно 20 соціальних відеороликів.

У номінації «Захист екології»  перемогу здобули студенти ННІ Економіки та менеджменту, а  у номінації «Боротьба з курінням» перемогли студенти ННІ Інфокомунікацій та програмної інженерії.

•  у номінації «Захист Екології» І місце посіли:

Житар Станіслав, студент ІІ курсу ННІ ЕтаМ, спеціальність «Менеджмент»;

Зіньков Іван, студент ІІ курсу ННІ ЕтаМ, спеціальність «Менеджмент»;

Федотова Анастасія, студентка ІІ курсу ННІ ЕтаМ, спеціальність «Менеджмент»;

Кудрявцева Жанна, студентка VI курсу ННІ ЕтаМ, спеціальність «Менеджмент»;

Таранішин Олег, студент VI курсу ННІ ЕтаМ, спеціальність «Менеджмент»;

• у номінації «Боротьба з курінням» ІІ місце посіли:

Суська Надія, студентка І курсу ННІ ЕтаМ; спеціальність «Менеджмент»;

Черкас Наталія, студентка І курсу ННІ ЕтаМ спеціальність «Менеджмент»;

Стоянова Олена, студентка І курсу ННІ ЕтаМ спеціальність «Менеджмент»;

Данілюк Валерія, студентка І курсу ННІ ЕтаМ спеціальність «Менеджмент».

Адміністрація ННІ Е та М пишається Вами та бажає подальших успіхів у творчості та навчанні!

фото видео-конкурс — копия [object object] Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту вітає студентів-переможців КОНКУРСУ ВІДЕОРОБІТ!