Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту вітає переможців конкурсу «Ukraine and the EU: Pros and Cons!»

18 листопада 2019 року в межах реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік, у межах англомовного клубу, що діє при Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова, за підтримки волонтерів Корпусу миру США в Україні відбувся конкурс «Ukraine and the EU: Pros and Cons».

Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту

вітає переможців конкурсу «Ukraine and the EU: Pros and Cons

1. Переможниця у номінації «Загальносередня освіта (9 клас)» – Анна Рунтова / Anna Runtova (Одеська загальноосвітня школа № 63 І-ІІІ ступенів, 9-Г клас).

Керівник  – к.ф.н., доц. каф. М та М Сакун Ганна Олександрівна

ОНАЗ ім. О. С. Попова.

Тема роботи «Забезпечення гідної праці на засадах корпоративної соціальної відповідальності в Україні в умовах євроатлантичної інтеграції».

1. Переможниця у номінації «Вища освіта: бакалавр» – Віта Гой / Vita Hoi

(Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 3-й курс зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»).

Керівник – к. е. н., доц. каф. економіки та фінансів Крамар Ірина Юріївна (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя).

Тема роботи «Вплив інтеграції України в ЄС на трудову міграцію населення».

1. ІІ місце у номінації «Вища освіта: бакалавр» – Ірина Майстренко / Iryna Maystrenko, Олена Полянецька / Elena Polyanetska (ОНАЗ ім. О. С. Попова, 4-й курс зі спеціальності 051 «Економіка підприємства»).

Керівник – д. е. н., зав. каф. ЕП та КУ, ОНАЗ ім. О.С. Попова Василь Миколайович Орлов.

Тема роботи «Сфера зв`язку та інформатизації в умовах євроінтеграційних процесів».

1. Переможець у номінації «Вища освіта: магістр» – Артем Захаров / Artem Zakharov (ОНАЗ ім. О. С. Попова, 5-й курс зі спеціальності 125 «Кібербезпека» денної форми навчання (6-й курс спеціальності 073 «Менеджмент заочної форми навчання»).

Керівник – д.е.н., доц., зав. каф. М та М, ОНАЗ ім. О. С. Попова Станкевич Ірина Володимирівна.

Тема роботи «BIG DATA: можливості для бізнесу в Україні в умовах цифрової трансформації світу».

Адміністрація ННІ Е та М пишається Вами та бажає подальших успіхів у творчості та навчанні!