Нагородження учасників змагань  серед  навчально-наукових інститутів ОНАЗ ім. О.С. Попова на першість академії з баскетболу

Нагородження учасників змагань серед навчально-наукових інститутів ОНАЗ ім. О.С. Попова на першість академії з баскетболу

21.02.2019 в спортивній залі  ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулося нагородження учасників змагань  серед  навчально-наукових інститутів на першість академії з баскетболу, що  проводилися з 5.02.2019 – 12.02. 2019.

Перше  місце  посіла команда ННІ  ІКПІ у складі якої зіграли  : Аргіров  Олександр, Богян Олександр, Кушпель  Дмитро, Сас  Богдан, Соколовський  Анатолій, Тетентьєв  Олег, Ткачук Іван, Росолик  Влад.

Друге місце посіла команда ННІ РТ та ІБ у складі якої зіграли : Бідаха Ілля, Бабич Вадим, Бугор Павло,  Годунов Марк, Романюк Артем, Шпетюк Максим.

Третє місце посіла команда ННІ КТА та Л у складі якої зіграли : Волошин Євген,  Дибко Олександр, Жовтановська Олена, Кучер Вікторія, Одинець Діана, Саруханян Людмила.

Кращим гравцем змагань визнано Романюка Артема, кращим захисником – Одинець Діану, кращим нападником – Волошина Євгена.

Також на заняття з баскетболу  запрошують дівчат і хлопців. Тренування відбуваються  щовівторка та щочетверга о 16.00.