Можливості Міжнародної практичної підготовки в Болгарії  для студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова

Можливості Міжнародної практичної підготовки в Болгарії для студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова

23.04.2019 року відбулася партнерська зустріч представників компанії «ALMARISS» зі студентами ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Студенти ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова ознайомились із умовами проходження Міжнародної практичної підготовки, які пропонує підприємство сфери туристичного та готельно-ресторанного бізнесу «ALMARISS» і вимогами роботодавців до претендентів на можливість обіймати вакантні посади.

Адміністрація ННІ Е та М ОНАЗ ім. О.С. Попова щиро вдячна представникам «ALMARISS» за участь в організації зустрічі та цікаві пропозиції щодо подальшої співпраці.