У період з 2 по 6 жовтня у Національному авіаційному університеті відбувся конгрес 2018 IEEE Ukraine Student, Young Professional and Women in Engineering Congress (UKRSYW), у якому прийняли участь молоді вчені нашої Академії, а саме н.с. Сідень С.В. та магістрант 5-го курсу ННІ РТ та ІБ напряму 172 – Фокін Р.А.

Основна мета конгресу полягає у покращенні та розвитку інженерії та можливостей за допомогою різних заходів, обміну досвідом та знаннями між молодими професіоналами та студентами з різних регіонів України. Конгрес відбувається кожні два роки і збирає як студентів, так і молодих фахівців з усіх галузей секції IEEE Ukraine. Програма Конгресу включила у себе запрошені лекції видатних вчених, ораторські та постерні доповіді молодих вчених, різні семінари, технічні візити, соціальні заходи та екскурсії.

У рамках секцій конгресу були представлені наступні доповіді молодих вчених:

1) Volodymyr Pyliavskyi, Serhii Siden, Anna Vakarchuk, Mykola Patlayenko and Maksym Forostenko «Features operation new and advanced adaptive video communication systems»

2) Anna Vakarchuk, Eduard Sukachev and Serhii Siden «Estimation of Interference Situation in a Cellular Network with CDMA»

Треба відзначити лекцію проф. Mohamed-Slim Alouini – провідного фахівця у напрямку майбутніх бездротових мереж зв’язку,  який представив молодим вченим доповіді на теми «5G Future Networks» та «Modern underwater communication systems».

У рамках конгресу відбулися наступні воркшопи:

– “Biosensors for wearables” by Illia Kukharenko, CTO at Force Inc., Ukraine
– “EMC Considerations in PCB Design for Industrial Applications” by Dr. Oleksandr Veligorsky, Bonn-Rhein-Sieg University of Applied Sciences, Germany
– “Computing with Wolfram Mathematica” by Andrey Zelenitsya, Bakotech Ltd, Ukraine and Dr. Volodymyr Grinchenko, Institute of Technical Problems of Magnetism of the NASU, Kharkiv, Ukraine

– 3D Printing & Acrylight processing

– “IEEE Journals and technical papers” by Prof. Felix Yanovsky, IEEE Fellow, National Aviation University

Крім того, відбувся ряд технічних візитів у компанії Vodafone Ukraine та Ciklum та екскурсія у Національний музей авіації.

1 [object object] Молоді вчені Академії на конгресі студентів, молодих професіоналів та жінок у інженерії 1

2 [object object] Молоді вчені Академії на конгресі студентів, молодих професіоналів та жінок у інженерії 2

3 [object object] Молоді вчені Академії на конгресі студентів, молодих професіоналів та жінок у інженерії 3

4 [object object] Молоді вчені Академії на конгресі студентів, молодих професіоналів та жінок у інженерії 4