Міжнародний день безпечного Інтернету в ОНАЗ ім. О.С. Попова

20 лютого 2019 року понад 80 директорів шкіл м. Одеси відвідали Одеську національну академію зв’язку ім. О.С. Попова з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету. Цього дня в стінах академії відбувся навчальний семінар для керівників закладів середньої освіти м. Одеса на тему: «Розвиток безпечної та розумної інфраструктури закладів середньої освіти», що був організований Департаментом освіти та науки Одеської міської ради спільно з ОНАЗ ім. О.С. Попова.

Під час церемонії відкриття присутніх привітали ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова Петро Петрович Воробієнко і заступник керівника відділу інформаційно-інноваційних технологій Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Ірина Петрівна Язвінська.

DSC_3059 [object object] Міжнародний день безпечного Інтернету в ОНАЗ ім. О.С. Попова DSC 3059

Церемонія відкриття

Також із доповідями «Розумна інфраструктура навчального закладу – основа розумної освіти» та «Захист дітей у мережі Інтернет: інструменти для закладів середньої освіти» виступив проректор із наукової роботи ОНАЗ ім. О.С. Попова Вадим Анатолійович Каптур.

Вадим Анатолійович Каптур з доповіддю [object object] Міжнародний день безпечного Інтернету в ОНАЗ ім. О.С. Попова publicpreview

Вадим Анатолійович Каптур з доповіддю

Особливий інтерес аудиторії викликала доповідь доцента кафедри ІБ та ПД ОНАЗ ім. О.С. Попова Сергія Володимировича Стайкуци на тему: «Організація «захищеного середовища» закладу середньої освіти з використанням технічних засобів охорони».

Сергій Володимирович Стайкуца з доповіддю [object object] Міжнародний день безпечного Інтернету в ОНАЗ ім. О.С. Попова publicpreview 1

Сергій Володимирович Стайкуца з доповіддю

Під час церемонії закриття семінару відбулось урочисте вручення учасникам пам’ятних сертифікатів із підписами ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова Петра Петровича Воробієнка та директора Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олени Валеріївни Буйневич.

Наприкінці заходу учасники висловили щиру подяку доповідачам семінару, керівництву і працівникам Департаменту освіти та науки Одеської міської ради й Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова за відмінну організацію і проведення семінару.