Містер Академії – 2018

Містер Академії – 2018

22 листопада 2018 року в Одеській національній академії зв’язку ім. А.С. Попова відбувся конкурс «Містер Академії – 2018». У заході взяли участь юнаки усіх інститутів Академії. Цей конкурс завжди викликає широкий інтерес як у студентів, так і у співробітників. На здобуття перемоги претендували всі учасники, але переміг найкращий. Вирішувало цю нелегку задачу журі, до складу якого увійшли:

– голова – ректор Академії Петро Петрович Воробієнко.

Члени журі:

– директор Одеської Дирекції «Укрпошта» Сергій Ярославович Дрозд;

 – начальник відділу кадрів Олександра Вікторівна Дюрягіна;

– професійний фотограф-портретист Станіслав Паламар;

– завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Ірина Володимирівна Станкевич.

фото 1 [object object] Містер Академії – 2018     1 2

Починаючи з жовтня місяця, учасники розпочали підготовку до конкурсу, який містив у собі: парад учасників, хореографічну композицію, конкурс талантів, вихід-загадку.

фото 2 [object object] Містер Академії – 2018     2 2

Конкурс «Містер Академії» дав можливість юнакам Академії реалізувати свій творчий потенціал. Здобути перемогу було нелегко, але щоденні репетиції, тренінги, відпрацювання ритму та сценічності змогли дати шанс на успіх. Фіналісти продемонстрували свою фантазію і артистизм у творчих змаганнях.

фото 3 [object object] Містер Академії – 2018     3 2

Найвищу оцінку і звання «Містер Академії – 2018» отримав студент 4 курсу Інституту комп’ютерних технологій, автоматизації та логістики Мезенцев Сава, який блискуче виконав усі завдання.

Першим віце-Містером Академії став студент 2 курсу Інституту інфокомунікацій та програмної інженерії Гієнко Владислав. Титул другого віце-Містера завоював Андріанов Владислав, студент 2 курсу Інституту інфокомунікацій та програмної інженерії. Учасників конкурсу привітав ректор Академії Петро Петрович Воробієнко і вручив грамоти та цінні подарунки.

Також до Дня радіо, телебачення та зв’язку України Одеська дирекція ПАТ Укрпошти подарувала марки із зображенням будівлі та символіки Академії.

фото 6 [object object] Містер Академії – 2018     6 1

У залі панувала святкова, тепла атмосфера, глядачі дружно підтримували всіх учасників конкурсу.