Майстер-клас від компанії “Цитрус” для студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова

20 травня 2016 року о 13:15 год. відбулася зустріч студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова з представниками  компанії «Цитрус» – української спеціалізованої мережі магазинів гаджетів і аксесуарів! Для студентів був проведений майстер-клас з оволодіння електронними послугами “Екосистеми Android”. Були розглянуті такі питання як: особливості OC Android; що таке  послуги Android Wear; система і послуги Android TV; система і послуги Android Auto; викриття міфів про Android.

Всі присутні були задоволені та вдячні тренеру Ярославу Шевчуку за дуже  пізнавальний майстер-клас! Після зустрічі бажаючі студенти змогли записатися на співбесіду до керівника департаменту управління персоналом компанії «Цитрус» щодо їх працевлаштування в компанії.

Бажаючі пройти майстер-клас безкоштовно можуть записатися в Центрі інноваційних технологій, сертифікації та працевлаштування ОНАЗ ім. О.С. Попова (координатор – Яна Савченко, 705-04-50).