Майбутні абітурієнти ОНАЗ ім. О.С. Попова

У п’ятницю, 2 листопада 2018 року до ОНАЗ ім. О.С.Попова завітали з ознайомчим дружнім візитом учні 5-8 класів шкіл м. Вознесенськ Миколаївської області, а саме:

• В’язових Сергій, учень 5-го класу Вознесенської гімназії №1;

• Захарчук Данило, учень 7-го класу ЗОШ№10;

• Телеуца Ірина, учениця 8-го класу Вознесенської гімназії №1;

• Хомік Софія, учениця 7-го класу ЗОШ№10;

• Штаба Сергій, учень 7-го класу ЗОШ№10.

Візит та програма зустрічі організовані кафедрою Менеджменту та маркетингу Академії за сприяння Центру дитячої та юнацької творчості та Управління освітою Вознесенської міської ради.

Супроводжували групу: Шарунов Євген Олексійович, керівник гуртка «Робототехника» ЦДТЮ м. Вознесенськ та Сологор Любов Йосипівна, працівник ЦДТЮ м. Вознесенськ, до того ж, випускниця ОНАЗ 1987 року (МЕЗ).

У межах зустрічі діти відвідали майстер-клас з робототехніки, який залюбки провели Русаловський Віктор Борисович та Суліма Микола Миколайович.

Також група відвідала музей ОНАЗ ім. О.С.Попова, де Данилевський Володими Олександрович провів яскраву та незабутню екскурсію та показав як працюють найстаріші експонати.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері!