Літературні читання «Мова- це серце нації»

20.03.18 з колективної ініціативи студентів (соціологів та журналістів), які навчаються  на 1 курсі ННІ ПІС, та  працівників бібліотеки
ОНАЗ ім. О.С.Попова відбулися  літературні читання  «Мова – це серце нації», присвячені життю та творчості  видатних діячів українського слова ХХ століття – М.Ф.Чернявського, О.Г. Гончара, В.С. Стуса, Г.М. Жученка (Яра Славутича). З промовою виступила директор бібліотеки О.Л. Грищенко. Напередодні 100-річчя письменника вона розповіла про феномен творчості Олеся Гончара.

Дуже зацікавили аудиторію роздуми про життя та боротьбу Василя Стуса. З презентацією на тему «Нема кайданів, щоб твій дух здушили» виступили студентки І. Маків та  Є. Вороніна. Про літературну  творчість В. Стуса та її важливість для навчання студентів-журналістів  у сьогоденні дуже натхненно розповіла  бібліотекар  Т.С. Сокотуха. Поетичні строфи М.Чернявського та Яра Славутича, присвячені першоджерелам рідної мови, лунали у виконанні студентів В. Антонової та О. Вишневської.

Ознайомившись з патріотично-поетичними набутками видатних діячів українського слова ХХ століття майбутні фахівці у сферах журналістики та соціології  мають можливість визначити місію цих професій у сучасному суспільстві.