Легенда спорту в Академії зв’язку!

22 березня 2018 року в спортивній залі академії пройшла зустріч студенток-спортсменок з легендарною футболісткою – Світланою Фрішко. Під час зустрічі, Світлана поділилася секретами досягнення успіху у спортивній справі, відповідала на запитання студенток, та провела для наших дівчат майстер-клас з футболу.

Завідувач кафедри фізичного виховання домовився з легендарною футболісткою про подальшу співпрацю, запросив вихованок Світлани Фрішко до Академії та Коледжу на навчання. На згадку про зустріч зі зв’язківцями Світлані подарували футболку з гербом Академії, кружку з логотипом Профкому та книжку про спортсменів олімпійців.

Довідка. Світлана Фрішко – українська футболістка, майстер спорту України, тренер з футболу. 1992 та 1993 році була визнана найкращим гравцем та бомбардиром чемпіонату України. У національній збірній України дебютувала 29 серпня 1993 року, їй належить перший гол збірної в офіційних іграх.

1997 року була визнана найкращим гравцем та бомбардиром чемпіонату України. 2000 року була визнана найкращим гравцем та бомбардиром міжнародного турніру в Албені (Болгарія). 2008 року отримала орден «За заслуги перед українським футболом» від Федерації футболу України. У 2009 році була у складі команди, яка брала участь у Чемпіонат Європи з футболу серед жінок (Фінляндія).

В 1999 році закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України. З 2014 року почала кар’єру тренера в ДЮФК «Атлетик» (Одеса).

Серед досягнень8-мі разова Чемпіонка України з футболу!!! 8-мі разова Володарка Кубку України з футболу!!! 7-мі разова призерка Чемпіонатів України та Росії з футболу!!! 5-ти разова Фіналістка Кубку України з футболу!!!

Федерацією футболу України визнана однією з трьох найкращих футболісток 20-ти річчя в Україні!!!

З 2018 року в Україні редакцією ЖФУ (сайт Жіночий футбол України) спільно з Всеукраїнською Асоціацією жіночого футболу (ВАЖФ), започатковано проект «Клуб бомбардирів України імені Світлани Фрішко»! Це буде символічний клуб, який об’єднує бомбардирів українських жіночих команд Чемпіонату України, які забили за кар’єру 100 і більше голів. У залік клубу зараховуються забиті голи у Вищому дивізіоні чемпіонату України, в Кубку України, в чемпіонатах вищих дивізіонів, національних Кубках і міжнародних клубних турнірах під егідою УЄФА, АФК, КАФ, КОНМЕБОЛ, КОНКАКАФ і ОФК, а також забиті за національну збірну України.

2 [object object] Легенда спорту в Академії зв’язку! 21 [object object] Легенда спорту в Академії зв’язку! 1

4 [object object] Легенда спорту в Академії зв’язку! 48 [object object] Легенда спорту в Академії зв’язку! 8