Лабораторія кібербезпеки в ОНАЗ ім. О. С. Попова

З 1 вересня 2016 року  в ОНАЗ ім. О.С. Попова працює лабораторія кібербезпеки, яка використовується для полегшення навчального процесу на кафедрі Інформаційної безпеки та передачі даних.

Навесні 2016 року ТОВ “Люксофт-Україна” надало спонсорську допомогу ОНАС ім. О.С. Попова у вигляді передачі сучасної комп’ютерної техніки.

Лабораторія кібербезпеки в ОНАЗ ім. О. С. Попова      203 Лабораторія кібербезпеки в ОНАЗ ім. О. С. Попова      201

З 1 вересня 2016 р. комп’ютерна техніка використовується у навчальному процесі на кафедрі Інформаційної безпеки та передачі даних. Створено лабораторію кібербезпеки, студенти одержали нові зручні місця для проведення навчального процесу.

Лабораторія кібербезпеки в ОНАЗ ім. О. С. Попова IMG 20160926 081643 Лабораторія кібербезпеки в ОНАЗ ім. О. С. Попова IMG 20160926 081624

Висловлюємо щиру подяку директорові ТОВ “Люксофт-Україна” Альхімович Олександрі Сергіївні та регіональному директорові одеського офісу ТОВ “Люксофт-Україна” Новікову Антонові Михайловичу, а також Олексієві Решті!