20 квітня 2016 року в ОНАЗ ім. О.С. Попова з метою вшанування пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації, відзначили пам’ятні дати – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка.

2016 рік оголошено роком Івана Франка – великого українського поета, прозаїка, літературознавця, перекладача, фольклориста, мовознавця, палеографа, етнографа, історика, економіста, публіциста та громадянського діяча Івана Яковича Франка. З нагоди цієї події за участі студентів та співробітників Академії було проведено круглий стіл: «Феномен Івана Франка і сучасність».

Круглий стіл в Академії зв’язку з нагоди 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка ti926U KFoY

Спеціальним гостем круглого столу був доцент ОНМА, мовознавець, франковед – Василь Іванович Д’яченко, який розповідав цікаві моменти з життєвого шляху Івана Яковича Франка та декламував його вірші. Співробітники бібліотеки ОНАЗ ім. О.С. Попова організували книжкову виставку життя і творчості Великого Каменяра: «Апостол духу і праці».

Круглий стіл в Академії зв’язку з нагоди 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка  On8npFKQVE

Презентувала книжкову виставку завідуюча бібліотеки Грищенко Олена Леонтіївна, яка розповідала про ліричні твори Івана Франка із збірки “Зів’яле листя”. Про наукову спадщину письменника розповідала співробітниця бібліотеки Сокотуха Феодосія Семенівна. Студенти підготували доповіді про сім’ю поета.

Круглий стіл в Академії зв’язку з нагоди 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка vsnfix72ebM