Координаційна нарада з представниками ЗВО щодо створення атестаційних комісій  у відповідності до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»

Координаційна нарада з представниками ЗВО щодо створення атестаційних комісій у відповідності до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»

21 лютого 2018 року  за ініціативою Держенергоефективності України у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась координаційна нарада з представниками закладів вищої освіти щодо створення та функціонування атестаційних комісій для атестації осіб, які будуть провадити свою діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем. Від ОНАЗ ім. О.С. Попова був присутній Коробко В.В.

Предметом обговорення також стали особливості  формування освітньо-професійних програм підготовки таких фахівців.

Захід проходив за участю начальника Управління енергетичного менеджменту та стандартизації Держенергоефективності України  Павла Ладецького,  проректора Київського національного університету технології та дизайну Віктора Каплуна та представників низки ЗВО з різних регіонів України: Київського, Вінницького, Запорізького, Донбаського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Дніпропетровського, Хмельницького, Харківського, Львівського та Одеського.

На завершення, всі присутні відвідали навчально-наукову лабораторію  Київського національного університету технології та дизайну «Центр енергоефективності», де його директор Анатолій Козленко провів ознайомчу екскурсію.

Спілкування супроводжувалось цікавою дискусією зацікавлених фахівців.

Сподіваємось на подальшу співпрацю.