Конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок

Конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних розробок

Конкурс проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які працюють (навчаються) в ОНАЗ ім. О. С. Попова

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14.08.2020 р. №1051 «Про оголошення конкурсного відбору у 2020 році проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, а також наказу ректора ОНАЗ ім. О.С. Попова №01-02-236 від 01.09.2020 р. в академії було проведено перший етап конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, виконання яких розпочнеться 2021 р. за кошти загального фонду державного бюджету.
На участь у цьому конкурсному відборі було подано 1 проєкт наукової роботи, а саме «Передавання інформації про стан здоров’я людини в умовах пандемії із застосуванням адаптивних технологій для військового і цивільного призначення» (керівник – к.т.н., п.н.с НДЦ ТКС та МЗ Пилявський В. В.).
Для експертизи проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які представлятимуть ОНАЗ ім. О. С. Попова у другому етапі конкурсу було створено комісію у складі: к.т.н., с.н.с. Каптура В. А., д.т.н., проф. Балашова В. О., д.т.н., проф. Ложковського А. Г. та к.т.н. Кумиша В. Ю. Комісія надала високу оцінку цьому проєкту, врахувавши найважливіші критерії оцінювання наукових проєктів, серед яких: актуальність, науково обґрунтована перспективність, наукова новизна та ін.
То ж у другому етапі конкурсу проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих науковців, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, виконання яких розпочнеться 2021 р. за кошти загального фонду державного бюджету ОНАЗ ім. О. С. Попова представлятиме проєкт наукової роботи «Передавання інформації про стан здоров’я людини в умовах пандемії із застосуванням адаптивних технологій для військового і цивільного призначення» (керівник – к.т.н., п.н.с НДЦ ТКС та МЗ Пилявський В. В.).
Посилання на перелік проєктів, які пропонуються до проходження до другого етапу конкурсу та інформацію до проєкту наведені нижче:

https://onat.edu.ua/wp-content/uploads/2016/03/інфо-1.jpg

https://onat.edu.ua/wp-content/uploads/2016/03/інфо-2.jpg

https://onat.edu.ua/wp-content/uploads/2016/03/інфо-3.jpg

https://onat.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/інфо-4.jpg

https://onat.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/перелік.pdf