Концерт, присвячений  Всесвітньому дню пошти в ОНАЗ  ім. О.С. Попова

Концерт, присвячений Всесвітньому дню пошти в ОНАЗ ім. О.С. Попова

17.10.2019 в актовій залі ОНАЗ ім. О.С. Попова відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню пошти та Дню народження ННІ Комп’ютерних технологій, автоматизації та логістики.

Ведучими свята були студенти III-го курсу ННІ КТА та Л Бурцев Ігор та Троцький Михайло.

1 [object object] Концерт, присвячений  Всесвітньому дню пошти в ОНАЗ  ім. О.С. Попова 1 1

Привітати студентів та співробітників ННІ КТА та Л прийшли проректор Бондаренко О.В. та директори інститутів академії: Стрелковська І.В., Вєтрова С.С. та Захарченко Л.А.

У концертній програмі взяли участь студенти: Ірина Чащіна, Маргарита Орден та Асаулова Олена, гурт «Імпала» і танцювальний проект студентів І курсу та студентів старших курсів ННІ КТА та Л під керівництвом Анікєєвої Ольги.

ННІ КТА та Л нагородив найкращих студентів грамотами.