30 травня 2016 року у рамках конкурсу наукових робіт “Професіонали майбутнього-2016”, що організовано компанією Vodafone Україна,  відбувся публічний захист наукових проектів студентськими колективами з провідних технічних ВНЗ України.

За результатами конкурсу перемогу здобув проект ОНАЗ ім. О.С. Попова на тему “Сервісна платформа “Віртуальний телефон”, який було створено в рамках багатомісячної роботи колективу за напрямком “Технічні рішення для впровадження нових послуг з використанням технологій широкосмугової передачі даних”.

В рамках свого проекту студенти Академії запропонували низку високотехнологічних іноваційних рішень, спрямованих на залучення додаткових абонентів до мережі мобільного оператора  Vodafone Україна. Зокрема командою було створено сервіс CloudCam (http://cloudcam.ml/), що дозволяє здійснювати запис відео безпосередньо до “хмари” і, таким чином, не тільки підвищити зручність фунції відеозапису, а й значно зменшити утілізацію пам’яті мобільних пристроїв.

Цьогорічь до складу команди-переможниці увішли такі студенти: Чемересюк Катерина Сергіївна, Кожома Євген Валерійович, Константинов Михайло В’ячеславович, Омельченко Олег Петрович та Фомін Сергій Вікторович.

Куратором команди виступив ст. викладач кафедри мереж зв’язку Царьов Роман Юрійович. Науковим консультантом — зав. кафедри мереж зв’язку, к.т.н., доцент Нікітюк Леся Андріївна.

За свою перемогу кожен з п’яти студентів, що увійшли до складу команди, отримали подаронок від компанії Vodafone Україна у вигляді 25 тис. грн для сплати за навчання.

Команда переможців  Команда студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова здобула перемогу в конкурсі наукових робіт “Професіонали майбутнього-2016” iQl8Bvlnp w

Команда переможців

Виступ команди ОНАЗ ім. О.С. Попова   Команда студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова здобула перемогу в конкурсі наукових робіт “Професіонали майбутнього-2016” O6UKR54V Os

Виступ команди ОНАЗ ім. О.С. Попова