Колективу молодих науковців із Навчально-наукового інституту радіо, телебачення та інформаційної безпеки надано безкоштовно ліцензійне забезпечення MATLAB. Це програмне забезпечення надано під дослідження, що стосуються адаптивних технологій у кінцевих пристроях телекомунікаційних трактів, систем стиснення, систем радіозв’язку та ЕМС.

Слід зазначити, що дослідженнями, що їх проводять в інституті зацікавлені й передові промислові гіганти такі, як Huawei та інші.

Запрошуємо студентів до співпраці з молодим колективом вчених.

Свою інформацію можна залишити на telegram-канал @R_decanat

Без названия [object object] Колективу ННІ РТ та ІБ ОНАЗ ім. О.С. Попова надано ліцензійне забезпечення MATLAB