Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова!

Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова!

28 лютого 2016 року відбувся перший кіберспортивний чемпіонат серед любителів комп’ютерних ігор з дисципліни «FIFA 2016» за ініціативи Профкому студентів Академії.
Захід відбувся у  приміщенні новоствореного Студентського клубу ОНАЗ- в аудиторії №34, що знаходиться на «0» поверсі Академії.

На протязі усього дня 16 студентів-учасників, які пройшли реєстрацію, боролись за звання переможця та кращого гравця в «FIFA 2016».

Чемпіонат розпочався з привітального слова голови Профкому студентів Омельчука Євгена, який побажав учасникам успіху, а найсильнішому перемоги, 
а також нагадав усім присутнім, що даний захід являється благодійним.

Після усіх етапів змагань (груповий відбір та матчі плей-офф) були визначені призери чемпіонату.

Отримавши впевнену перемогу у півфінальному та фінальному матчах з однаковим рахунком 3:1- 

I місце посів Стирко Андрій.

II місце отримав Овчинніков Максим.

У матчі за III місце з рахунком 3:2 перемогу виборов Байрамов Рафсан. 
fifa5  Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова! fifa5 300x169 fifa4  Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова! fifa4 300x225
fifa3  Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова! fifa3 300x169 fifa2  Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова! fifa2 300x225
 
У спеціальній номінації від Профкому студентів ОНАЗ- «Кращий гравець чемпіонату» був нагороджений Байрамов Рафсан.

По завершенню заходу усі студенти отримали грамоти учасників, а призери та переможець цінні призи від Профспілки студентів.

Організатори заходу висловлюють особливу подяку студентам Академії: Бондаренко Михайлу та Фоміну Сергію за надану допомогу в організації та проведенні чемпіонату!
fifa  Кіберспортивний чемпіонат Профспілки студентів ОНАЗ ім. О.С. Попова! fifa 300x169