ПЕРЕВАГИ

Сьогодні в Україні галузь IT швидко і стабільно розвивається. Наші програмісти відомі в усьому світі та отримують високу заробітну платню. В той же час постають виклики, пов’язані з ростом злочинності в Інтернеті. Попит на експертів з кібербезпеки зростає втричі швидше за інших IT-спеціалістів, а підготовка є пріоритетом держави. Згідно з новим законодавством, в Європі з 2018 року на підприємстві має бути особа, відповідальна за захист інформації.
Сьогодні ми пропонуємо європейську освіту, перспективне працевлаштування та цікаві проекти протягом навчання!

МОЖЛИВОСТI

Комерційні компанії та державні установи зберігають важливу інформацію в електронному вигляді. Даний ресурс потребує постійного захисту. Загроз багато, але також є і можливості для росту, появи нових продуктів, шляхів для бізнесу. Безумовно у наступному десятиріччі попит на фахівців, які знаються на роботі з Великими Даними, Інтернетом Речей та Доповненою Реальністю зросте. Фундаментальним структурним елементом цих технологій є кібербезпека.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ

Школярі, які зацікавлені IT, мають можливість ознайомитись з проблемами кібербезпеки, відвідавши курси кафедри ІБ та ПД в Одесі, а також дистанційно на сайті onlinesafety.info

Випускник академії отримує фундаментальні системні знання в області захисту інформації та IT, додатково може здавати іспити за міжнародними програмами, проходить практику в кращих компаніях галузі.

Фахівець з кібербезпеки зазвичай має освіту в сфері IT. Він чудово розбирається в обладнанні, програмному забезпеченні та мережевій архітектурі. Вміє запобігати загрозам інформаційної безпеки, виявляючи і усуваючи вразливі місця в комп’ютерних системах організації. Може проектувати системи захисту інформації.